Jahanje.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Konji, jahanje, rekreacija, terapija, ekstremni sport, priroda i druženje
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Trke - 11. septembar

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Tanja Iltschi

Tanja Iltschi


Broj komentara : 12
Join date : 2010-08-26
Age : 39
Mjesto : Sarajevo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptyFri Sep 10, 2010 11:27 am

Cuh da su sada u subotu trke na hipodromu...naravno na netu se ne mogu naci nikakve informacije, pa me interesuje sta, ko, zasto... scratch Very Happy

ko ide od raje i koliko je ulaz. nesto ne mogu da se sjetim koliko smo prosli put placali.

i da, KO CE DA ME POVEDE SA SOBOM, nece co'ek da me vodi Very Happy
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Luis

Luis


Broj komentara : 23
Join date : 2010-08-28
Age : 38
Mjesto : Saraj'vo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptyFri Sep 10, 2010 11:53 pm

mislim da je ulaz 10KM... samo sto smatram da ce ta cijena biti realna tek kad podignu tu manifestaciju na veci nivo... za sad je to jos uvijek samo balkanski tradicionalni teferic!

eh eto, ja ne idem Smile
Na vrh Go down
ARAPCIC

ARAPCIC


Broj komentara : 4
Join date : 2010-09-03

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptySat Sep 11, 2010 12:47 am

ma sta bolan 10 km? waaawahahahah... super je to jer manje ljudi-manje smeca!
Na vrh Go down
Luis

Luis


Broj komentara : 23
Join date : 2010-08-28
Age : 38
Mjesto : Saraj'vo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptySat Sep 11, 2010 3:55 pm

u neku ruku jest tako.. a u drugu kad skontas onda to postaje vise manifestacija privatnog karaktera i dolazice samo oni koji imaju korist od toga.. tu se postavlja pitanje: Kako onda postici veci nivo??
Na vrh Go down
Tanja Iltschi

Tanja Iltschi


Broj komentara : 12
Join date : 2010-08-26
Age : 39
Mjesto : Sarajevo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptySat Sep 11, 2010 9:47 pm

ma vala ne bi mi zao bilo dati ni 50 ali da me ne doceka onaj nakav masan do laktova sto prevrce cevape po rostilju. dobijem salmonelu samo kad ga pogledam Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
senada

senada


Broj komentara : 7
Join date : 2010-08-26
Age : 43
Mjesto : Sarajevo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptySun Sep 12, 2010 10:35 pm

VOZDRA SVI. BILE SU TRKE JI MORAM PRIZNATI, MENI NAJDRAZE DO SADA... MALO KONJA, POSJETITELJI SU BILI SUPER. MUZIKA OK, UREDNO RELATIVNO, NIJE BILO JAGNJADI, CEVAPA I SL... VIP LOZA OK, NE PRETENCIOZNA, OPUSTENA ATMOSFERA.. SVE U SVEMU UZIVALA SAM. MENI NAJDRAZE KOBILICE SU DOBILE TRKE PA MOZE BITI DA JE I TO RAZLOG:)

TREBALI STE DOCI
Na vrh Go down
Tanja Iltschi

Tanja Iltschi


Broj komentara : 12
Join date : 2010-08-26
Age : 39
Mjesto : Sarajevo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptySun Sep 12, 2010 11:02 pm

ah, voljela bih i ja ali eto...rodjendan, nisam mogla izostati...bice jos trka koje ce u buduce najaviti preko Jahanje.ba Smile Wink
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Luis

Luis


Broj komentara : 23
Join date : 2010-08-28
Age : 38
Mjesto : Saraj'vo

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptyWed Sep 15, 2010 12:46 am

eh svaka cast ako je tako.. a ako iceg bude bice trka pa ce se otici...

nego, ko je organizator bio? treba mu cestitati na tom pomaku od vitalnog znacaja ... Smile
Na vrh Go down
Endurance

Endurance


Broj komentara : 10
Join date : 2010-09-21
Mjesto : Kuća - škola - štala

Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  EmptyTue Sep 21, 2010 10:52 am

Khm, djevojkama iz Pegasosa je ulaz bio besplatan, hahah, zahvaljujuci dedi Very Happy
sta da vam kazem Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Trke - 11. septembar  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trke - 11. septembar    Trke - 11. septembar  Empty

Na vrh Go down
 
Trke - 11. septembar
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jahanje.ba :: Konji u sportu, rekreaciji i terapiji :: Galoperi-
Idi na: